Новини

Хто сказав, що ніжності буває забагато. Звичайно ні, якщо це м'яка іграшка-подушка від білоруського бренду іграшок FANCY!
Пудрова серія чудово підійде як стильний і незвичайний елемент декору дитячої кімнати, з нею можна фотографуватися, гратися або декорувати!
Іграшки виготовлені ​​із високоякісних гіпоалергенних матеріалів, безпечних для дитячого здоров'я.
 

Багато пальчикових фарб у новому наборі від Geniokids 🤗
⠀🖐 Такого набору точно вистачить для знайомства малюка із малюванням!
⠀👉 У комплекті - яскраві фарби 4-х кольорів (червоного, жовтого, синього, зеленого), а також трафарет і міні-гра "Домалюй-ка".

Набір легкого пластиліну "Весела випічка" дуже легкий і пластичний.
👉 М'який і приємний на дотик, не
залишає після себе слідів на одязі.
👍 Добре тягнеться при розтягуванні і повністю застигає протягом 24 годин на відкритому повітрі.
 

👉 Дитячі іграшки є необхідною складовою гармонійного розвитку дитини. Ігри допомагають в пізнанні світу, а також мають велике виховне і освітнє значення.
👉 Належність іграшок по підлозі дитини не так важлива, як може здаватися: дівчатка теж люблять грати з машинками і конструктором, а хлопчики можуть проявляти живий інтерес до ляльок.

Розумний пісок - це унікальний матеріал для дитячої творчості. ⠀ ☺️На перший погляд він нагадує вологий морський пісок, але як тільки береш його в руки - проявляються його незвичайні властивості. Він тече крізь пальці, і в той же час залишається сухим! ⠀ Його можна гладити, перебирати, стискати в долонях, спостерігаючи, як він оживає прямо на очах, змінюючи свою консистенцію.